ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

לצד ההתמודדות הנפשית הכרוכה בהתמודדות עם מחלה קשה, קיימת גם התמודדות פיננסית לא פשוטה איתה נאלצים להתמודד החולה ובני משפחתו. ביטוח מחלות קשות נועד לסייע לך להתמודד עם הוצאות הטיפול הנכבדות ולאפשר לך ולבני משפחתך לשמור על רמת החיים אליה הורגלת טרם גילוי המחלה.
מהו ביטוח מחלות קשות?
ככלל, ביטוח מחלות קשות נועד לסייע לך ולבני משפחתך להתמודד עם ההוצאות הכספיות הגבוהות הכרוכות בטיפול באדם הסובל ממחלה קשה, כך שתוכלו להתמקד בתהליך ההחלמה ולא באפיקי מימון הטיפול.
דהיינו התכנית מאפשרת לקבל סכום חד פעמי (בגובה הכיסוי שנרכש) ואיתו פועלים לפי ראות המבוטח (לדוגמא: שיפוץ הבית לצורך אפשרות של הכנסת כסא גלגלים).
מה מציעה תכנית לביטוח מחלות קשות?
פוליסת ביטוח מחלות קשות, מעניקה פיצוי כספי הנקבע בהתאם לסכום הביטוח שרכש המבוטח, בעת גילוי אחת מתוך 31 מחלות קשות המכוסות בפוליסה (מספר המחלות הנקובות משתנה בן חברה לחברה ולכן יש צורך במתן יעוץ שלנו על המוצר המומלץ). בין המחלות המכוסות: אירוע מוחי, מחלת לב, סרטן ועוד(מומלץ להיכנס לתנאי הפוליסה ולראות את רשימת המחלות). סכום הפיצוי נועד לסייע למבוטח ולמשפחתו להתמודד עם ההוצאות הכספיות הרבות הכרוכות בתקופת גילוי המחלה, בין השאר – הוצאות על נסיעות לבתי חולים, התייעצות עם מומחים ומימון תרופות, עזרה שתידרש בבית, התאמת הבית לצרכי החולה.
כל חברות הביטוח משווקות תכנית לביטוח מחלות קשות. אנו משווקים את כל חברות הביטוח ולכן מגוון התכניות המוצע הינו הרחב ביותר.
ההחלטה לגבי בחירת התכנית הינה תלויה בפרמטרים הבאים:
  1. היקף הכיסוי
  2. עלות הכיסוי
  3. מועד תום תקופת הביטוח.
רבים האנשים שמבלבלים בן ביטוח בריאות פרטי לבן ביטוח מחלות קשות לכן חשוב להבין את ההבדל בן 2 סוגי ביטוח אלה ולהבין שהם משלימים אחד את השני  ואין מצב של כפל ביטוחי.
אנו נישמח לבדוק ולהציע לך ולמשפחה את הכיסוי הטוב ביותר.
דילוג לתוכן