ביטוח משכנתא

ביטוח משכנתא

ביטוח בעת לקיחת משכנתא
בעת רכישת דירה הכוללת קבלת הלוואת משכנתא מהבנק מחוייב הלווה לבצע ביטוח משכנתא.
ביטוח משכנתא כולל:
1. ביטוח חיים ללווה (אם יש 2 בני זוג אזי לשני בני הזוג) בגובה ההלוואה שנלקחה.
2. ביטוח למבנה הנכס.
הרציונל שעומד מאחורי ביטוחים אלה הינו: הצורך של הבנק להבטיח את ההחזר של ההלוואה גם במקרה של מות אחד הלווים וגם במקרה שניגרם נזק למבנה הנכס .
כחלק מהשיקולים והתחשיבים הכלכליים שלכם ברכישת הדירה צריך לקחת בחשבון שהבנק המלווה ידרוש ביטוח כתנאי הכרחי לצורך קבלת ההלוואה.
הביטוח עונה גם על האינטרסים שלכם ולא משרת רק את הגופים המלווים היות ובמקרים בהם ייגרם נזק לנכס, יימנעו מכם הקשיים הכלכליים הכרוכים בהחזרת הנכס למצבו הקודם. במידה והמבוטחים ילכו לעולמם בטרם תום תקופת החזרת המשכנתא, הביטוח יכול לאפשר לכם לדעת שהעול הכלכלי של ההחזר לא ייפול על בני המשפחה והיורשים.
חשוב לציין, שביטוח חיים למשכנתא לא מהווה תחליף לביטוח חיים רגיל, זאת מכיוון שהוא אינו טומן בחובו את מרכיב החיסכון – פוליסת הביטוח משועבדת לבנק אשר נותן את המשכנתא ולא ליורשים.
אנו עובדים מול כל חברות הביטוח בנושא ביטוח משכנתא (חיים ומבנה) ולכן בעת לקיחת משכנתא אנו נבצע עבורך מכרז בין כל חברות הביטוח ונציע לך את הפוליסה עם היקף הכיסוי הגדול ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר.
כמו כן נעזור לך לטפל בכל נושא הברוקרטי מול הבנק.
חשוב מאוד – אם קיים כבר ברשותכם ביטוח משכנתא אנא פנו אלינו לצורך בדיקת היקף הכיסוי ועלותו, ברוב המקרים ניתן להוזיל את העלויות בעשרות אחוזים דבר שיכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים לאורך השנים עד תום החזר ההלוואה.
דילוג לתוכן