ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

אנו ממליצים לכל אדם הנוסע לחו"ל (ולא משנה אם ליום אחד או יותר) לרכוש פוליסת נסיעות לחו"ל- ראה לינק לצורך רכישה בימין הדף.
הכיסוי העיקרי של ביטוח נסיעות נותן למבוטח מענה במקרה של בעיה הדורשת טיפול רפואי. כיסוי זה מתייחס להחזר הוצאות על קבלת טיפול בבית חולים בחו"ל, כולל מתן תרופות, אשפוז, ביצוע ניתוחים ועוד. כיסוי זה תקף גם למקרים בהם יש צורך בפינוי אווירי של המבוטח והבאתו לטיפול בישראל. כיסוי זה יכול לחסוך למבוטח עשרות ומאות אלפי דולרים שהיה מוציא מכיסו ללא ביטוח נסיעות.
חשוב לדעת – טיפול רפואי במקרה של תאונת דרכים שארעה בחו"ל אינו מכוסה על ידי קופות החולים, ולכן רק הכיסוי של המשך טיפול רפואי בארץ הניתן בפוליסה זו הינו המקור הכספי היחידי להמשך הטיפול בארץ.
כיסוי נוסף הוא כיסוי לרכוש הכולל בתוכו כיסוי של אובדן או נזק לציוד האישי (מחשב נייד, מכשיר סלולארי, אופניים, וציוד יקר אחר). כיסוי זה הינו שונה בן החברות ויש לוודא את גובה הכיסוי ואת מה הוא מכסה ומה מחריג.
אנו משווקים ביטוח נסיעות לחו"ל של כל חברות הביטוח ברם אנו ממליצים כיום על ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת פספורטקארד.
בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בפספורט קארד מקבלים כרטיס מגנטי, ובעזרתו ניתן לשלם לשרותים רפואיים בחו"ל, כך שאין צורך להוציא מהכיס האישי את עלות הטיפול ומכאן אין צורך לבקש החזר בהמשך. הטכנולוגיה המתקדמת הזאת מבטלת את הצורך בטפסים ובירוקרטיה באישור התביעה, והכרטיס המגנטי נותר ברשותך לשימושים חוזרים בכל נסיעותיך לחו”ל.
 נסיעה טובה……
דילוג לתוכן