חסכון פרטי

חסכון פרטי

בשנים האחרונות (משנת 2008), תכניות החסכון והפקדונות המוצעים בשוק על ידי הבנקים, נושאים ריבית נמוכה מאוד והכספים הנזילים נשחקים. היות וכך, יצאו כל חברות הביטוח עם תכניות המאפשרות חסכון פרטי של הכספים הנזילים תוך שמירה על הנזילות שלהם ונסיון לתת לכספים אלו תשואה (רווחים) שישמרו על ערך הכסף ואף יותר – יגדילו את ערכו. פוליסות אלו נקראות "פוליסות חסכון פרטי".
פוליסת חסכון פרטית בחברת ביטוח מהווה פתרון בעל יתרונות רבים לניהול הכסף הנזיל/הפנוי, בהשוואה לחסכון בבנק. התכנית מאפשרת להפקיד באופן גמיש כספים לכל מטרה (סכום חד פעמי ו/או הפקדה חודשית בכל עת) ולמשוך כספים בכל עת.
כספי החסכון מושקעים באפיקי השקעה שונים על פי העדפת הסיכון של החוסך וניתנים לשינוי בכל זמן. החסכון יכול לשמש גם כהשלמה לחסכון הפנסיוני בעבודה.
את תכנית החסכון הפרטי, ניתן לבצע גם דרך האתר בעמוד הראשי – הקשה על "דיי לפק"מ!! רכישת חסכון מושלם" הממוקם בראש עמוד דף הבית, יאפשר לך תוך 5 שלבים פשוטים, לפתוח פוליסת חסכון פרטי. חשוב לציין – השרות והתפעול לחסכון ינתן ויתבצע דרך משרדנו.
ניתן לבחור בחסכון בהפקדות חד פעמיות דהיינו, לפתוח תכנית ולהפקיד סכום חד פעמי ומידיי פעם להכניס לתכנית סכומים חד פעמיים ו/או בהוראת קבע דהיינו, לפתוח תכנית עם תשלומים חודשיים, או שילוב של שניהם.
עם פתיחת התכנית, ניתן ורצוי לבחור מסלול השקעה שבו יושקעו הכספים. לדוגמא, מי שאוהב סיכון יכול לבקש שהכסף יושקע במסלול עם רכיב מניות גדול וכמובן מי שמעוניין במסלול ללא סיכון יכול לבחור במסלול השקעות באפיקים סולידים.
צבירת הכספים ניתנים למשיכה בכל עת ע"י הוראה לחברת הביטוח המנהלת את הפיקדון. ניתן למשוך חלק מהכספים ולהמשיך התוכנית – הגמישות בנושא משיכות והפקדות היא מלאה!!
יתרונות החסכון הפרטי
  1. הפקדות בקצב שלך.
  2. נזילות מרבית – משיכה מלאה או משיכות חלקיות.
  3. מגוון מסלולי השקעה (יכולת בחירה בין מסלול בעל אפיק סיכון לבין אפיק סולידי), המעבר בין המסלולים ללא עלות.
  4. תשלום מס רווחי הון רק במימוש החסכון – על פי פקודת מס הכנסה על רווחים בשוק ההון יש מס ברם, בתכנית זאת לא מנכים את המס אלא רק בעת המשיכה ורק במידה וישנם רווחים.
  5. דמי ניהול קבועים ובדרך כלל נמוכים משמעותית מחלופות אחרות.
דילוג לתוכן